Vintagezegeni.com İşlem Rehberi


Sipariş Adımları

 

Ürünleri Seçin ve Sepete Ekleyin

Vintagezegeni.com’da yer alan ürünler arasında dilediğiniz gibi dolaşın, yeni ürünleri, çok satılan ürünleri ve özelliklerini inceleyin. Beğendiğiniz ürünü ya da ürünleri seçin ve alışveriş sepetinize ekleyerek sonraki adımlara geçin.

Teslimat Adresini Belirleyin

Satın aldığınız ürünlerin teslimat adresi olarak daha önce kaydettiğiniz bir adresi seçin ya da yeni bir adres girin. Siparişiniz kargoya verilmeden önce adres değişikliği yapabilirsiniz.

Ödeme Yönteminizi Seçin

Vintagezegeni.com’dan yapacağınız alışverişlerinizin ödemesini kredi kartı, Havale/EFT yöntemlerinden birini seçerek gerçekleştirebilirsiniz.

Sipariş Özeti

Siparişinizi onaylamadan önce “Sipariş Özeti” sayfasından girmiş olduğunuz bilgileri kontrol edin ve değiştirmek istediklerinizi değiştirin.
 

Siparişiniz Onaylansın

Vintagezegeni.com’da alışverişinizi tamamlamak için verdiğiniz bilgilerin doğruluğundan emin olun.“Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi”ni okuyup kabul ettiğinize dair kutucukları işaretledikten sonra “Siparişi Onayla” butonuna tıklayarak siparişinizi tamamlayın.

Sipariş Durumu

Siparişinizi verdikten sonra panelden alışverişinize dair son gelişmeleri (Sipariş alındı, hazırlanıyor vb.) ve kargo durumu takip edin.

Keyifli alışverişler…

VintageGezegeni

www.vintagezegeni.com